Re: Для кацапчикоавкацапчики, от чесно, на що ви розраховиюте? "Київ за 3 дні" ви вже давно просрали. Ї тут десь загубивсь ще один поц, який мені обіцяв " ...максимум за две недели ваш куев будет просить милости..."Ї
Де ви? Мабуть бенз шукаєте.
Далі --> Більше. |